Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz otrzymać szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłaci

Czytaj więcej...

Szkolenia

Szkolenia

Odwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Grażyna Kowalska. Razem z grupą konsultantów zapraszamy na szkolenia biznesowe, kursy menedżerskie , szkolenia zawodowe , sprzedażowe dla ludzi b

Potwierdzone szkolenia i konferencje

Potwierdzone szkolenia i konferencje

Uprzejmie zapraszamy I Menedżerów do zakupu dla siebie lub swojej kadry miejsc w zbliżających się programach rozwojowych: Etyka biznesu - cykl podstawowy, hotel „Biały Orzeł” w Tyliczu,

Firmy dla wolontariuszy

Firmy dla wolontariuszy

Wespół z Fundacją Training Projects zachęcamy do udziału w akcji „Firmy dla wolontariuszy”. W ramach realizowanego projektu pracownicy firm mogą wygrać w konkursie całkowicie darmowe tre

Kursy magisterskie – wyjazdy do Wielkiej Brytanii

Nasza kadra przygotowuje kursy i certyfikacje egzaminacyjne dla studentów relokujących się do USA lub Anglii. Umożliwiają one na bezproblemową rekrutację do tamtejszej szkoły techniczno-zawodowej. Jak dotychczas realizowaliśmy m.in. niżej opisane kursy: 

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr N41/UK:

Seminaria Metalwork Occupations wprowadzają i wystawiają studentów na teoretyczne zasady i możliwości kariery dotyczące planowania, produkcji, montażu, testowania i naprawy części, mechanizmów i struktur, w których materiały są odlewane, formowane, obrabiane, cięte, stapiane lub przetwarzane w inny sposób w pewien sposób. Szkolenia obróbki metali przybliżają młodzieży fizyczne i chemiczne właściwości różnych metali oraz narzędzi i urządzeń używanych do manipulowania metalem i przekształcania go w produkty. Studenci będą rozwijać umiejętności planowania, układania i pomiaru; zdobyć doświadczenie w zakresie cięcia, gięcia, kucia, odlewania i / lub spawania metalu; kompletne projekty zgodnie z planami lub innymi specyfikacjami; i może również nauczyć się szlifowania i wykańczania metali. Podkreślono poprawne wykorzystanie narzędzi i sprzętu do obróbki metalu.

Opis programów nr A92/UK:

Szkolenia Power and Mechanics umożliwiają starszym dzieciom zrozumienie zasad leżących u podstaw różnych rodzajów mechaniki (samoloty, samo- chody, olej napędowy i żegluga morska) oraz sposobu, w jaki energia jest przetwarzana, przesyłana i kontrolowana. Tematy zazwyczaj obejmują konserwację i serwisowanie maszyn, silników i urządzeń, przy jednoczesnym podkreślaniu źródeł energii, energii elektrycznej i przenoszenia mocy. Kursy mogą również dostarczyć informacji na temat możliwości kariery zawodowej w zakresie mechaniki i / lub transportu.

Formalna definicja programów nr J19/UK:

Doświadczenia w zakresie zakwaterowania w miejscu pracy zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinach związanych z zakwaterowaniem. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Kursy te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie w terenie lub dyskusję dotyczącą doświadczeń, które uczniowie napotykają w miejscu pracy.

Definicja kursów nr G79/USA:

Seminaria związane z edukacją w zakresie zdrowia i pracy zapewniają doświadczenie zawodowe w dziedzinie związanej z edukacją zdrowotną. Cele są zazwyczaj ustalane wspólnie przez studenta, nauczyciela i pracodawcę (chociaż studenci nie muszą płacić). Kursy te mogą obejmować również zajęcia w klasie, obejmujące dalsze studiowanie dziedziny lub dyskusji na temat doświadczeń napotykanych w miejscu pracy.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr E16/USA:

Seminaria uprawy winorośli przygotowują studentów do dalszych studiów w uprawie winorośli, uprawie winorośli i winiarstwie. Tematy kursów zazwyczaj obejmują zakładanie i zarządzanie winnicami; żniwny; fermentacja i wytwarzanie wina; marketing; i odkrywanie możliwości kariery w branży. Podkreślono zastosowania rolnicze charakterystyczne dla winnic i winnic.

Opis programów nr N61/USA:

Warsztaty z zakresu inżynierii przedtechnicznej integrują zorientowane na technologię aplikacje matematyki i przedmiotów ścisłych z naukami ścisłymi i przyrodniczymi w ramach zajęć inżynierskich dla studentów. Tematy kursów mogą obejmować nauki o materiałach, procesy technologiczne, przedsiębiorstwa i możliwości kariery.


Tagi: