Najnowszy

Darmowe szkolenia dla instytucji niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz otrzymać szkolenia, które rozwiną kompetencje członków waszej organizacji. Za udział w otrzymanym kursie nie zapłaci

Czytaj więcej...

Szkolenia

Szkolenia

Odwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Grażyna Kowalska. Razem z grupą konsultantów zapraszamy na szkolenia biznesowe, kursy menedżerskie , szkolenia zawodowe , sprzedażowe dla ludzi b

Potwierdzone szkolenia i konferencje

Potwierdzone szkolenia i konferencje

Uprzejmie zapraszamy I Menedżerów do zakupu dla siebie lub swojej kadry miejsc w zbliżających się programach rozwojowych: Etyka biznesu - cykl podstawowy, hotel „Biały Orzeł” w Tyliczu,

Firmy dla wolontariuszy

Firmy dla wolontariuszy

Wespół z Fundacją Training Projects zachęcamy do udziału w akcji „Firmy dla wolontariuszy”. W ramach realizowanego projektu pracownicy firm mogą wygrać w konkursie całkowicie darmowe tre

Moje podejście

Działania związane z zarządzaniem załogą oraz rozwój osobisty pracowników to dwa obszary, przy jakich spora liczba kadry kierowniczej robi niezliczone błędy. Traktowanie z lekceważeniem zatrudnionych pracowników czy przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to raptem dwa z wielu grzechów, które niejednokrotnie można zobaczyć w dużej ilości firm.


Jeżeli panujące w firmie stosunki pomiędzy pracownikami a pracodawcami nie są najlepsze, to bardzo chętnie pomogę w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Przy takich zleceniach w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na podejściu w całościowym wymiarze, próbując się zająć pełnym obszarem w dłuższym przedziale czasu. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na daną firmę, poznać jej długofalowe cele, i do tego dopasować działania optymalizacyjne.


Z całą pewnością w mojej pracy jest przydatne wykształcenie, które posiadam. Skończyłam między innymi studia o kierunku psychologia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalizacji związanej z psychologią pracy. Gdy zdobyłam wymarzony dyplom nadal rozszerzałam swoją wiedzę, biorąc udział w dodatkowych kursach z dziedziny optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa czy sposobów mediacji.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mam możliwość pełnej realizacji podczas realizacji swojej pracy. Bardzo chętnie współpracuję z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, jak również z jednostkami  administracyjnymi i fundacjami. Pracuję z podmiotami, które obsługuję we wszystkich obszarach wiążących się z HR, to znaczy w procesach rekrutacji i motywowaniu pracowników i ich rozwoju.


Mogę się również zajmować kompleksowym wdrażaniem mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania zasobami ludzkimi, a także treningami i rozwojem zawodowym. Dzielę się z innym swoimi umiejętnościami, między innymi za pomocą napisanego jakiś czas temu poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources a także licznych artykułów w branżowych pismach.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to między innymi pełna poufność, dyskrecja i zaufanie są dla mnie bardzo ważne. Mogę się między innymi zająć realizacją personalnych audytów, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  a także poprawiam całość procesów kadrowych. Realizuję również warsztaty połączone ze szkoleniami, które dostarczą cennej wiedzy i jednocześnie zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.


Tagi: